QT0250-040-030
Geschatte levering:5 dagen
Artikelnummer: N/A Tag: Categorieën: , Merk:
Your Payment is 100% Secure
KNOPTEKST
Met een binnenbreedte van 30 mm en een binnenhoogte van 17,6 mm is de QuickTrax 0250 zeer geschikt voor kleine tot middelgrote kabelpakketten die consistente begeleiding en bescherming vereisen. De ontworpen constructie helpt de kabelintegriteit te behouden, zelfs in snel bewegende of repetitieve bewegingen.
Om de ontwerpflexibiliteit te maximaliseren, is de QuickTrax 0250 verkrijgbaar in meerdere buigstraalen — 28 mm, 38 mm, 45 mm, 60 mm, 75 mm en 100 mm — waardoor ingenieurs de optimale configuratie voor hun machineindeling kunnen kiezen, terwijl ze zorgen voor goede kabelbescherming en minimale buigbelasting.
Belangrijkste kenmerken
  • Ontwerp van de buitenste opening voor snelle kabeltoegang en vereenvoudigd onderhoud
  • Beschikbare buigstraal: 28, 38, 45, 60, 75 en 100 mm
  • Compacte, ruimtebesparende constructie voor moderne automatiseringssystemen
  • Binnenafmetingen: 30 mm (W) × 17,6 mm (H)