UA1250-020-030
Geschatte levering:5 dagen
Artikelnummer: N/A Tag: Categorieën: , Merk:
Your Payment is 100% Secure
Documentatie
Met een binnenbreedte van 30 mm en een binnenhoogte van 17,5 mm is de Uniflex Advanced 1250 ideaal voor kleine tot middelgrote kabelpakketten die consistente geleiding en een lange levensduur vereisen. Het afgesloten ontwerp houdt kabels stevig op hun plaats en is niet te openen, wat zorgt voor een stevige constructie die goed presteert in omgevingen waar frequente kabeltoegang niet nodig is.
Om flexibel machineontwerp te ondersteunen, is de Uniflex Advanced 1250 verkrijgbaar in meerdere buigingsstralen — 28 mm, 38 mm, 45 mm, 60 mm, 75 mm en 100 mm — waardoor ingenieurs de optimale configuratie kunnen kiezen terwijl ze zorgen voor goede kabelbescherming en minimale buigspanning.
Over Uniflex Advanced
Belangrijkste kenmerken
  • Robuust afgesloten ontwerp (niet openbaar) voor veilige kabelbescherming
  • Binnenafmetingen: 30 mm (W) × 17,5 mm (H)
  • Beschikbare buigstraal: 28, 38, 45, 60, 75 en 100 mm