UA1455-020-058
Geschatte levering:5 dagen
Your Payment is 100% Secure
Documentatie
Met een binnenbreedte van 58 mm en een binnenhoogte van 26 mm is de Uniflex Advanced 1455 ideaal voor middelgrote kabelpakketten die veilige routering en een lange levensduur vereisen. De afgesloten constructie is niet te openen, wat extra stijfheid en bescherming biedt in toepassingen waar frequente kabeltoegang niet nodig is.
Om flexibel machineontwerp te ondersteunen, is de Uniflex Advanced 1455 verkrijgbaar in meerdere buigstraals — 52 mm, 65 mm, 95 mm, 125 mm, 150 mm, 180 mm en 200 mm — waardoor ingenieurs de optimale configuratie kunnen kiezen terwijl ze zorgen voor goede kabelbescherming en minimale buigspanning.
Belangrijkste kenmerken
  • Robuust afgesloten ontwerp (niet openbaar) voor veilige kabelbescherming
  • Binnenafmetingen: 58 mm (W) × 26 mm (H)
  • Beschikbare buigingsstralen: 52, 65, 95, 125, 150, 180 en 200 mm