UA1555-030-125
Geschatte levering:5 dagen
Your Payment is 100% Secure
Documentatie
Met een binnenbreedte van 125 mm en een binnenhoogte van 38 mm is de Uniflex Advanced 1555 ideaal voor compacte kabelpakketten die een veilige routering en een lange levensduur vereisen. Deze versie heeft een buitenste openingskruisbalk, waardoor de dwarsbalken van buitenaf kunnen worden geopend voor snelle kabelinstallatie, eenvoudige inspectie en vereenvoudigd onderhoud, terwijl de stilstand wordt geminimaliseerd.
Om flexibel machineontwerp te ondersteunen, is de Uniflex Advanced 1555 verkrijgbaar in meerdere buigstraals — 63 mm, 80 mm, 100 mm, 125 mm, 160 mm en 200 mm — waardoor ingenieurs de optimale configuratie kunnen kiezen terwijl ze zorgen voor goede kabelbescherming en minimale buigspanning.
Belangrijkste kenmerken
  • Niet-openbaar kruisbalkontwerp voor maximale stijfheid
  • Binnenafmetingen: 125 mm (W) × 38 mm (H)
  • Beschikbare buigstraal: 63, 80, 100, 125, 160 en 200 mm