UA1665-020-075
Geschatte levering:5 dagen
Your Payment is 100% Secure
Documentatie
Met een binnenbreedte van 75 mm en een binnenhoogte van 44 mm is de Uniflex Advanced 1665 ideaal voor compacte kabelpakketten die veilige routering en een lange gebruiksduur vereisen. Deze versie beschikt over een niet-openbaar dwarsbalkontwerp, wat maximale structurele stijfheid en stabiliteit biedt voor toepassingen waarbij duurzaamheid en kabelbescherming de hoogste prioriteit hebben.
Om flexibel machineontwerp te ondersteunen, is de Uniflex Advanced 1665 verkrijgbaar in meerdere buigingsstralen — 75 mm, 100 mm, 120 mm, 140 mm, 200 mm, 250 mm en 300 mm — waardoor ingenieurs de optimale configuratie kunnen kiezen terwijl ze zorgen voor goede kabelbescherming en minimale buigspanning.
Belangrijkste kenmerken
  • Niet-openbaar kruisbalkontwerp voor maximale stijfheid
  • Binnenafmetingen: 75 mm (B) × 44 mm (H)
  • Beschikbare buigingsstralen: 75, 100, 120, 140, 200, 250 en 300 mm