UA1665-030-250
Geschatte levering:5 dagen
Your Payment is 100% Secure
Documentatie
Met een binnenste breedte van 250 mm en een binnenhoogte van 44 mm is de Uniflex Advanced 1665 ideaal voor compacte kabelpakketten die een veilige routering en een lange levensduur vereisen. Deze versie heeft een buitenste openingskruisbalk, waardoor de dwarsbalken van buitenaf kunnen worden geopend voor snelle kabelinstallatie, eenvoudige inspectie en vereenvoudigd onderhoud, terwijl de stilstand wordt geminimaliseerd.
Om flexibel machineontwerp te ondersteunen, is de Uniflex Advanced 1665 verkrijgbaar in meerdere buigingsstralen — 75 mm, 100 mm, 120 mm, 140 mm, 200 mm, 250 mm en 300 mm — waardoor ingenieurs de optimale configuratie kunnen kiezen terwijl ze zorgen voor goede kabelbescherming en minimale buigspanning.
Belangrijkste kenmerken
  • Niet-openbaar kruisbalkontwerp voor maximale stijfheid
  • Binnenafmetingen: 250 mm (W) × 44 mm (H)
  • Beschikbare buigingsstralen: 75, 100, 120, 140, 200, 250 en 300 mm