UA1320-020-015
Geschatte levering:5 dagen
Artikelnummer: N/A Categorieën: , Merk:
Your Payment is 100% Secure
Documentatie
Met een binnenbreedte van 15 mm en een binnenhoogte van 20 mm is de Uniflex Advanced 1320 ideaal voor compacte kabelpakketten die consistente geleiding en een lange levensduur vereisen. De afgesloten constructie is niet te openen, wat extra stijfheid en bescherming biedt in omgevingen waar kabels niet vaak toegankelijk hoeven te worden.
Om ontwerpflexibiliteit te bieden, is de Uniflex Advanced 1320 verkrijgbaar in meerdere buigingsstralen — 28 mm, 38 mm, 48 mm, 75 mm, 100 mm en 125 mm — waardoor ingenieurs de optimale configuratie voor hun machineindeling kunnen kiezen, terwijl de juiste kabelbescherming behouden blijft en de buigspanning wordt verminderd.
Belangrijkste kenmerken
  • Robuust afgesloten ontwerp (niet openbaar) voor veilige kabelbescherming
  • Binnenafmetingen: 15 mm (W) × 20 mm (H)
  • Beschikbare buigingsstralen: 28, 38, 48, 75, 100 en 125 mm