UA1455-030-103
Geschatte levering:5 dagen
Your Payment is 100% Secure
Documentatie
Met een binnendiameter van 103 mm en een binnenhoogte van 26 mm is de Uniflex Advanced 1455 ideaal voor middelgrote kabelpakketten die veilige routering en een lange levensduur vereisen. Deze versie heeft een buitenste opening, waardoor snelle toegang tot kabels van buitenaf mogelijk is voor eenvoudigere installatie, inspectie en onderhoud, terwijl de stilstand van de machine wordt verminderd.
Om flexibel machineontwerp te ondersteunen, is de Uniflex Advanced 1455 verkrijgbaar in meerdere buigstraals — 52 mm, 65 mm, 95 mm, 125 mm, 150 mm, 180 mm en 200 mm — waardoor ingenieurs de optimale configuratie kunnen kiezen terwijl ze zorgen voor goede kabelbescherming en minimale buigspanning.
Belangrijkste kenmerken
  • Ontwerp van de buitenste opening voor snelle kabeltoegang en vereenvoudigd onderhoud
  • Binnenafmetingen: 103 mm (W) × 26 mm (H)
  • Beschikbare buigingsstralen: 52, 65, 95, 125, 150, 180 en 200 mm